pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 5 stycznia 2017
  • wyświetleń: 11105

Trudne warunki na drogach w regionie: wypadek i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

Po opadach śniegu w regionie oraz przy temperaturze w okolicach zera stopni na drogach powiatu pszczyńskiego panują trudne warunki. Bardzo łatwo utracić kontrolę nad pojazdem, czego dowodzą wtorkowy wypadek i wczorajsze zdarzenia na DW 933.

TIR, DW933, Poręba
TIR zablokował częściowo w środę przejazd DW 933 w Porębie. · fot. pless.pl - Pszczyńskie drogi


Zalegający śnieg, błoto pośniegowe, a także oblodzenia - sytuacja na drogach w Pszczynie jest trudna. W wielu miejscach nietrudno o poślizg, kolizję, a nawet wypadek. Najgorzej sytuacja wygląda na mniejszych drogach osiedlowych, które odśnieżane są w ostatniej kolejności.

W ostatnich dniach mieliśmy do czynienia z kilkoma niebezpiecznymi zdarzeniami na drogach regionu. We wtorek w okolicy skrzyżowania ulic Rybnickiej i Żorskiej w Pszczynie doszło do wypadku. 33-letni kierowca Skody Fabii, chcąc uniknąć zderzenia z poprzedzającym go pojazdem, skręcającym w lewo, utracił panowanie nad pojazdem i zjechał z drogi. Tym samym doprowadził do wypadku, w wyniku którego ucierpiały trzy osoby (dwie dorosłe i jedno dziecko).

chyba wiało
TIR zablokował częściowo w środę przejazd DW 933 w Porębie.


W środę dodatkowym utrudnieniem były silne zamiecie i zawieje. Około południa w Porębie na drodze wojewódzkiej nr 933 (na pasie w kierunku Pawłowic) do rowu wpadła naczepa TIR-a. Ciężarowy samochód częściowo blokował przejazd tą trasą. Wcześniej na tej samej trasie z drogi zjechał osobowy Fiat Seicento.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj