pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 3 stycznia 2017
  • 24 stycznia 2017
  • wyświetleń: 1941

Zadbaj o siebie w karnawale i zrealizuj noworoczne postanowienia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Styl70" podaj

Sylwester jest czasem radości i zabawy, podczas której witamy kolejny rok. Dla wielu z nas ten czas wiąże się z przemyśleniami i postanowieniami. Wyciągamy wnioski i podejmujemy decyzje, z którymi wkraczamy w Nowy Rok. Wierzymy, że będzie on lepszy od minionego i że my sami także staniemy się lepsi, pokonamy swoje słabości i osiągniemy kolejne sukcesy.

Zadbaj o siebie w karnawale i zrealizuj noworoczne postanowienia


Warto, aby jednym z postanowień było dbanie o nasze ciało. Jego regeneracja ma duży wpływ na nasze samopoczucie, nastrój i wygląd. Ważne, by nasze ciało było odpowiednio nawilżone, jędrne, elastyczne. Dzięki temu zyskamy pewność siebie, znajdziemy okazję do chwili relaksu i odpoczynku, co pozytywnie wpłynie na realizację pozostałych celów, jakie postawiliśmy sobie na ten rok.

Wszyscy wiemy, że najtrudniejszym momentem jest sam początek, kiedy najwięcej czasu zajmie nam wyrobienie pewnych nawyków.

Właśnie dlatego Planeta 70 SPA&wellness przygotowała specjalną, atrakcyjną ofertę na cały styczeń, która sprawi, że dużo łatwiej podejmiemy trud spełniania noworocznych postanowień. Dobrą okazją do skorzystania z oferty jest także karnawał - czas zabawy, w którym także warto wyglądać zjawiskowo.

ETAP 1 - Rozpocznij rok 2017 dbając o siebie

Aby wszystkie wykonywane zabiegi dużo lepiej oddziaływały na nasze ciało i skórę co pewien czas należy wykonać peeling, który doskonale złuszczy zrogowaciały naskórek, odświeży, oczyści i zregeneruje skórę, aby poprawić jej blask i witalność.

Dlatego pierwszym etapem, jaki proponuje Planeta 70 SPA&wellness jest właśnie peeling. Pomiędzy 2 a 13 stycznia z peelingu solnego będzie można skorzystać w promocyjnej cenie - 60 zł.

Aromatyczny peeling całego ciała jest dobierany indywidualnie do potrzeb skóry oraz oczekiwań gości. W połączeniu z delikatnym masażem działa aromaterapeutycznie i relaksująco.

Tym prostym i niezwykle przyjemnym sposobem razem z Planetą 70 SPA&wellness możemy wkroczyć w Nowy Rok i zacząć dbać o swoje ciało - efekty gwarantowane!

ETAP 2 - Połącz relaks z pracą nad świetnym wyglądem

Po lekkim początku czas na coś mocniejszego!

Każdy z nas wie, że dbanie o piękną i jędrną skórę jest jednym z najistotniejszych rzeczy jakie możemy zrobić dla siebie.

Planeta 70 SPA&wellness podsuwa rozwiązanie, dzięki któremu zyskamy chwilę aby się odprężyć, zrelaksować a jednocześnie sprawić, że nasza skóra będzie wyglądała dużo lepiej.

Tylko w terminie 15-21 stycznia 2017 możemy skorzystać z promocji na masaż modelująco-ujędrniający. Intensywny i energiczny zabieg na całe ciało ze szczególnym uwzględnieniem miejsc problematycznych, związanych z lokalną akumulacją tkanki tłuszczowej: talii, ud i bioder. Intensywne czynności umożliwiają szybsze spalanie tłuszczu w organizmie.

Ten nowatorski masaż jest doskonałą propozycją dla wszystkich, którzy szukają skutecznego sposobu na pozbycie się miejscowego nadmiar tkanki tłuszczowej, cellulitu i jednoczesne ujędrnienie skóry.

Tylko teraz będzie można skorzystać z masażu modelująco-ujędrniającego w cenie 99 zł. To idealna okazja aby móc odprężyć się ze świadomością, że robimy coś dla swojego ciała.

ETAP 3 - Czas na zabieg

W końcowym etapie wprowadzającym nawyk dbania o swoje ciało Planeta 70 SPA&wellness proponuje zabiegi o działaniu odmładzająco-ujędrniającym od 22 do 31 stycznia 2017 w specjalnych cenach: zabieg odmładzająco-ujędrniający z linii naturalnych kosmetyków Salco au Natural z serii Cranberry w cenie 89 zł intensywną terapię przeciwstarzeniową z linii Organique w cenie 99 zł

Oba zabiegi polegają na oczyszczeniu i wygładzeniu skóry peelingiem, nałożeniu regenerującej maski na całe ciało oraz wykończenia zabiegu odżywczym balsamem.
Dzięki temu nasza skóra będzie miękka i odpowiednio nawilżona.


Zarówno korzystając ze wszystkich promocji przygotowanych przez Planetę 70 SPA&wellness, jak i wybierając tylko niektóre zapewniamy sobie oraz naszemu ciału pozytywny początek roku 2017!

Już po pierwszej wizycie w tym miejscu odczujecie różnicę, wasza skóra będzie aksamitna, świetnie odżywiona i ujędrniona. Zdobędziecie dużo energii aby intensywnie realizować swoje pozostałe noworoczne postanowienia.

Po takim miesiącu wszyscy zdążymy sobie wyrobić nawyk nie tylko dbania o swoje ciało i skórę ale także prezentowania sobie drobnych przyjemności, poświęcania odrobiny czasu tylko sobie - czasu w którym odpoczywamy i regenerujemy się także psychicznie. Takie przyzwyczajenia procentują w przyszłości!
Zatem nie zwlekaj, już teraz zarezerwuj termin w Planeta 70 SPA&wellness!

Pamiętajmy, że styczeń jest jedynie początkiem, przed nami kolejne 11 miesięcy, w których także nie możemy zapomnieć o sobie!

Hotel STYL70

43-211 Piasek
ul. Studzienicka 58

tel. 032 4493000
tel. 032 4493014Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Styl70

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Styl70" podaj