pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 3 stycznia 2017
  • wyświetleń: 3287

Pszczyńska Akademia Sztuk Walk - zapisy: zacznij trenować z nami!

Artykuł sponsorowany:

Klub zaprasza wszystkich zainteresowanych na treningi sztuk walk w formie samoobrony. Tradycja klubu sięga już 60 lat. W tym okresie nabyliśmy doświadczenia z różnych stylów walki takich jak: karate, kung-fu, jiu-jitsu, kickboxing i systema. Instruktorzy-mistrzowie Akademii posiadają wiedzę i umiejętności z tych systemów oraz uprawnienia instruktorskie zgodne z wymogami prawnymi.

Treningi dla dzieci w wieku 5-8 lat i 9-12 latTo głównie: formy ogólnorozwojowe, sprawnościowe tory przeszkód, gry i zabawy oraz podstawy sztuk walk: karate i kickboxing i jiu-jitsu.

Co dziecko może zyskać?
  • prawidłowy rozwój psychofizyczny w atmosferze dobrej zabawy,
  • pewność siebie w kontaktach z rówieśnikami,
  • wiedzę i umiejętności skutecznej samoobrony.


Tak trenujemy w tej grupie:


Treningi młodzieży i dorosłychTreningi te skupiają 2 grupy ćwiczące trenujące samoobronę opartą o podstawy różnych sztuk walk. W programie pierwszej grupy stylem bazowym jest Pszczyńska Sztuka Walki, która łączy w sobie kickboxing, jiu-jitsu i combat. Trening zawiera: nauczanie form sparingowych oraz sparingi w rękawicach, techniki dostosowane do ram obrony koniecznej, walkę w parterze, obronę przed napastnikiem uzbrojonym w nóż i posługiwanie się krótkim kijem. Druga grupa trenuje systemę - rosyjską sztukę walki. To system rodem z rosyjskiego Spectnazu, dostosowany do nauki cywilów.

Tak trenujemy Pszczyńską Sztukę Walki:


Tak się trenuje Systemę - Rosyjską Sztukę Walki:


Treningi dla Pań od 13 roku życiaTo forma samoobrony połączona z treningiem ogólnorozwojowym wspomagającym odchudzanie i odzyskanie dobrej kondycji. To także ćwiczenia relaksacyjne pozwalające odczuć pełnię energii w sobie. Na tych treningach każda z pań niezależnie od wieku może odkryć swój potencjał. Nauczy się zasad zachowania w sytuacji zagrożenia. Poczuje się pewniejsza siebie i po prostu zrelaksuje się po codziennych obowiązkach.

Tak trenują Panie:


Prowadzący Zbigniew Syc - 31 lat doświadczenia w sztukach walki, posiada najwyższy stopień w sztukach walki (10 DAN), pierwszy instruktor Systemy - Rosyjskiej Sztuki Walki w Polsce.Kontakt:
  • tel.: 507-070-861
  • mail: zbigniewsyc@interia.pl


Akceptujemy karty Benefit Systems i FitProfit.

Więcej wiadomości i filmów z Pszczyńskiej Akademii Sztuk Walki znajdziecie:
na fb: www.facebook.com/pasw.pszczyna/
na youtube: www.youtube.com/user/ZbigniewSyc/videos