pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 27 grudnia 2016
  • wyświetleń: 11434

Dwoje pieszych zostało potrąconych na ul. Bielskiej w Pszczynie w święta

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

W niedzielny wieczór, w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia na ulicy Bielskiej w Pszczynie potrąconych zostało dwoje pieszych.

Do zdarzenia doszło po godzinie 19.00 na oznakowanym przejściu dla pieszych na wysokości Kościoła Podwyższenia krzyża. Jak informuje policja, 19-letnia kobieta kierująca samochodem marki Peugeot 206, jadąc od DK-1 w kierunku centrum, potrąciła 80-latkę oraz 76-letniego mężczyznę (oboje są mieszkańcami Pszczyny).

Kobieta doznała obrażeń w postaci złamania miednicy oraz ogólnych potłuczeń, mężczyzna natomiast obrażeń w postaci stłuczenia klatki piersiowej oraz głowy.

Kierująca Peugeotem, nastoletnia pszczynianka, była trzeźwa w chwili zdarzenia. Nie wiadomo, dlaczego nie zauważyła przechodzących po oznakowanym i oświetlonym przejściu dla pieszych dwoje starszych ludzi. To będą teraz wyjaśniali policjanci. Wiadomo tylko, że młoda mieszkanka Pszczyny w swoją świąteczną podróż samochodem wybrała się zaledwie kilka dni po odebraniu prawa jazdy.

new / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj