pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 25 grudnia 2016
  • 27 grudnia 2016
  • wyświetleń: 11672

W wakacje Szkółka Borussii ponownie zagości w Goczałkowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOSIR Goczałkowice" podaj

Za nami:

Borussia Dortmund już po raz trzeci z rzędu w Polsce, a co za tym idzie, po raz trzeci w Goczałkowicach-Zdroju zorganizuje szkółkę piłkarską dla dzieci.

piszczek
Łukasz Piszczek (BVB) wielokrotnie podkreślał swoje przywiązanie do Goczałkowic-Zdroju. W wakacje w naszym powiecie odbędzie się tygodniowa szkółka organizowana przez klub z Niemiec.


- Cieszymy się bardzo, iż na obiektach, na których wychował się Łukasz Piszczek, swoje pierwsze piłkarskie kroki, z roku na rok stawia coraz więcej dzieciaków chcących podążać właśnie tą drogą - cieszą się pracownicy GOSiR.

Każdy z 80 uczestników kursu doświadczy charakteru treningu piłkarskiego i jego filozofii, która to Borussię Dortmund doprowadziła do stania się znaczącą siłą na piłkarskiej mapie Europy.

- Nasz Camp piłkarski jest skoncentrowany na umiejętnościach technicznych, które są fundamentem w dojściu na piłkarski szczyt. To właśnie tutaj czuje się wspaniałą rodzinną atmosferę, która sprawia, że Goczałkowice-Zdrój są szczególnym miejscem na piłkarskiej mapie Borussii Dortmund. Tak jak w latach wcześniejszych, tak i w 2017 roku postaramy się zaszczepić we wszystkich chłopcach i dziewczynkach, mnóstwo pozytywnej energii i wewnętrznej motywacji do nieustannej pracy nad sobą we własnym środowisku. Spędzenie ze sobą magicznych pięciu dni będzie tego początkiem - zachęcają organizatorzy.

Łukasz Piszczek w szkółce Borussii Dortmund w Goczałkowicach-Zdroju - 03.07.2016
Łukasz Piszczek w szkółce Borussii Dortmund w Goczałkowicach-Zdroju - 03.07.2016 · fot. pless.pl


Kurs odbędzie się w terminie 14-18 sierpnia. Ćwiczenia będą trwały w godzinach 9.30-15.00. Wkrótce ruszy proces rejestracji.

Przypominamy, że w ubiegłym roku w dochodzeniowym obozie piłkarskim zorganizowanym przez Borussię Dortmund, udział wzięło kilkadziesiąt dzieci z powiatu pszczyńskiego i okolic, niektórzy z drugiego końca Polski i zza granicy. Zachęcamy do obejrzenia galerii z zeszłorocznych treningów.

Łukasz Piszczek w szkółce Borussii Dortmund w Goczałkowicach-Zdroju - 03.07.2016 · fot. pless.pl


Łukasz Piszczek w szkółce Borussii Dortmund w Goczałkowicach-Zdroju - 03.07.2016 · fot. Paweł Kanik, GOSiR Goczałkowice-Zdrój

BM / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOSIR Goczałkowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOSIR Goczałkowice" podaj