pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 23 grudnia 2016
  • wyświetleń: 2460

Grudniowe warsztaty ekologiczne w ZSP w Łące - walki ze smogiem c.d.

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Alojzego Pławeckiego w Łące" podaj

W ramach walki ze smogiem w piątek, 16 grudnia do Szkoły Podstawowej nr 9 w Łące przyjechał animator Fundacji Ekologicznej Arka Szymon Kułakowski, który przeprowadził warsztaty ekologiczne na temat "Kampania edukacyjna w zakresie szkodliwości palenia śmieci". Zajęcia zostały zorganizowane w starszych klasach.

Grudniowe warsztaty ekologiczne w ZSP w Łące - walki ze smogiem c.d. - 16.12.2016 · fot. ZSP w Łące


Kolejny już raz uczniowie mieli możliwość analizować sytuacje nielegalnego i szkodliwego pozbywania się odpadów oraz konsekwencje takich działań. Zajęcia prowadzone były metodami aktywizującymi grupę, z wykorzystywaniem techniki twórczego myślenia, zajęć ruchowych, plastycznych oraz prezentacji.

Zajęcia odbyły się dzięki współpracy Urzędu Miasta Pszczyna z Fundacją Arka.

Teresa Krawieczek, Elżbieta Tomczykiewicz

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa im. Alojzego Pławeckiego w Łące

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Alojzego Pławeckiego w Łące" podaj