pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 13 grudnia 2016
  • wyświetleń: 5977

[WIDEO i ZDJĘCIA] Pszczyńscy policjanci kontrolują pustostany

Pszczyńscy policjanci rozpoczęli kontrole parków, dworców, kanałów ciepłowniczych, opuszczonych budynków oraz pozostałych miejsc, w których mogą przebywać takie osoby.W nadchodzącym okresie zimowym policjanci z większą uwagą będą kontrolować pustostany, klatki schodowe, piwnice, altanki działkowe, oraz inne miejsca, gdzie osoby pozbawione dachu nad głową mogą być narażone na różne niebezpieczeństwa, m.in. wychłodzenie organizmu lub pożar. Mundurowi będą informować i zachęcać bezdomnych do korzystania z pomocy.

Pszczyńscy policjanci kontrolują pustostany - 12.2016 · fot. KPP Pszczyna


Policjanci apelują o zwracanie uwagi na przypadkowo spotkane osoby, które mogą stać się ofiarami niskich temperatur: - Nie bądźmy obojętni na widok osób leżących przy drodze lub niestosownie ubranych do panującej pory roku. Zwracajmy szczególną uwagę na dzieci, osoby starsze i bezdomne. Od naszej wrażliwości często zależy ich życie. O każdej niepokojącej sytuacji informujmy służby ratownicze, tel. alarmowe 997 lub 112 - proszą.

new / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.