pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 7 grudnia 2016
  • wyświetleń: 7988

Zapomniała gdzie zaparkowała auto i zgłosiła kradzież na policji

Roztargnienie właścicielki Forda Focusa pociągnęło za sobą mnóstwo policyjnych czynności związanych ze zgłoszeniem kradzieży auta. Kobieta była przekonana, że padła ofiarą przestępstwa i dlatego zgłosiła ten fakt na policji. Okazało się, że nie było żadnego złodzieja, a pokrzywdzona po prostu zapomniała, gdzie zaparkowała swój samochód.

Pszczyńscy policjanci przyjęli wczoraj zawiadomienie o kradzieży auta spod sklepu w Pszczynie. Z przekazanej informacji wynikało, że oprócz Forda Focusa zginęły również pozostawione w środku dokumenty i elektronarzędzia.

Zawodna pamięć i roztargnienie mogły kosztować łączankę dużo zachodu i pieniędzy. Na szczęście zguba się znalazła. Okazało się, że żadnej kradzieży nie było, a kobieta po prostu zapomniała, że zostawiła swój samochód w innym miejscu.

Odwołując zgłoszenie przeprosiła policjantów za całe zamieszanie i zaznaczyła, że jej odnaleziony Focus znajdował się w stanie nienaruszonym z całą pozostawioną w nim zawartością.

new / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.