pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 6 grudnia 2016
  • wyświetleń: 3390

Czas świątecznych zakupów w Domu Handlowym Dziedzic

Artykuł sponsorowany:

Dom Handlowy Dziedzic to przede wszystkim szeroki wybór towarów od najniższej do najwyższej półki. Zeta Sp. z o.o. należy do polskiej sieci handlowej Lewiatan co pozwala nam tworzyć konkurencyjną ofertę handlową. Oferta spożywcza ubogacona jest również przez szeroki asortyment produktów marki Lewiatan, również w odsłonie świątecznej - dzięki temu każdy klient znajdzie dla siebie dobry produkt w dobrej cenie.

Dom Handlowy Dziedzic


Do największych atutów naszego sklepu zaliczyć trzeba bardzo szeroki wybór wędlin i kiełbas, oraz zawsze świeże mięso. Dużą popularnością cieszą się patery z wędlinami. Są to przygotowane i udekorowane deski z wędlinami i serami według zamówienie klienta.

Dom Handlowy Dziedzic
Dom Handlowy Dziedzic


Na stoisku piekarniczym można zakupić zawsze świeże i chrupiące pieczywo z naszych lokalnych piekarni oraz gotowe do spożycia kanapki. W okresie przedświątecznym na stoisku piekarniczym przyjmujemy zamówienia na ciasta do dnia 15.12.2016 odbiór w Wigilie lub dzień poprzedzający Wigilie Bożego Narodzenia.

W sklepie nie brakuje oczywiście warzyw i owoców, a szeroka gama trunków na stoisku alkoholowym zaspokoi gusta zarówno klientów o tradycyjnych wymaganiach jak i koneserów.

Dom Handlowy Dziedzic


Sklep dysponuje dużym i wygodnym parkingiem. Respektowane są karty płatnicze, bony: Sodexo i JSW SA Górnośląskie Konsorcjum Handlowe. Przy kasie można doładować telefon i zapłacić rachunki.

Sklep Czynny jest od poniedziałku do piątku 7-21, sobota 7-20.30, niedziele 9-16.

Zapraszamy na zakupy

zeta logo


Dom Handlowy Dziedzic43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Szkolna 40
www.facebook.com/dhdziedzic