pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 1 grudnia 2016
  • 21 grudnia 2016
  • wyświetleń: 5671

[ZDJĘCIA] Jarmark bożonarodzeniowy w Pawłowicach potrwa do piątku

Za nami:

Ponad 30 wystawców i liczni mieszkańcy wzięli udział w inauguracji Jarmarku Bożonarodzeniowego, która odbyła się w niedzielę, 18 grudnia, przy urzędzie gminy w Pawłowicach.

Jarmark bożonarodzeniowy w Pawłowicach - 12.2016 · fot. UG Pawłowice


Na straganach pojawiły się stroiki, bombki, stajenki i domki z piernika. Nie zabrakło też wypieków przygotowanych przez panie z kół gospodyń wiejskich z Golasowic, Pniówka i Pawłowic. Na stoiskach z rękodziełem można było kupić oryginalne upominki. Były też ryby z gospodarstwa rybackiego Marka Króla z Pielgrzymowic.

Kto zrobił zakupy, mógł podziwiać występy artystyczne przygotowane przez uczestników zajęć i zespoły działające przy Gminnym Ośrodku Kultury: grupa EM, Fantazja, Jarząbkowianki, uczestnicy ogniska muzycznego, grupy taneczne Black Milk Crew oraz orkiestra dęta KWK "Pniówek" z solistami: Martyną Materą i Mariuszem Wrzyszczem.

Podczas jarmarku Gminna Biblioteka Publiczna ogłosiła również wyniki konkursu rodzinnego "Bałwan w świątecznej odsłonie".

Sprzedaż na jarmarku potrwa jeszcze do piątku, 23 grudnia.

new, BM / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.