pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 29 listopada 2016
  • 1 grudnia 2016
  • wyświetleń: 2921

Czwartkowy koncert Old Friends w Sztamferze

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sztamfer" podaj

Za nami:

Sztamfer zaprasza w czwartek, 1 grudnia wyjątkowy koncert grupy Old Friends. Początek koncertu o godz. 20:00.

Old Friends


Zespół Old Friends tworzą Dariusz Sojka (gitary rezofoniczne, harmonijka ustna), Michał Skuza (gitara akustyczna, śpiew) oraz Władysław Kołodziejczyk (gitara basowa, mandolina).

old friends, sztamfer


Old Friends o sobie:"Znamy się od lat, ale dopiero od niedawna połączyła nas wspólna pasja, aby razem zacząć grać coś, o czym od dawna myśleliśmy".

W skład zespołu wchodzą doświadczeni muzycy, którzy na co dzień grają również inne gatunki muzyki. Łączy ich fascynacja bluesem oraz muzyką amerykańską głównie z południa USA. Postawiliśmy na brzmienie w pełni akustyczne, aby przywołać klimat sprzed kilkudziesięciu lat, zarówno w wykonywanych coverach, jak i własnych, autorskich kompozycjach. Co prawda w utworach słychać gitarę basową elektryczną, ale to jeszcze bardziej dodaje uroku wykonywanym przez nas utworom.

Darek Sojka - doskonale znany miłośnikom muzyki celtyckiej jako filar zespołu Carrantuohill, z powodzeniem realizuje swoje odwieczne marzenie, jakim jest granie bluesa na gitarze rezofonicznej. O utworach czarnych bluesmanów z początków ubiegłego wieku wie prawie wszystko.

Michał Skuza, folkowiec, rozmiłowany w amerykańskiej muzyce drogi oraz pieśniach śpiewających poetów, przez lata całe śpiewał dla tych, którzy kochają taką muzykę i cenią sobie delikatny akompaniament, piękne teksty i krótkie sceniczne opowieści o tamtych ludziach i tamtych czasach.

Władek Kołodziejczyk - na co dzień profesjonalny skrzypek doskonale znanej i cenionej Orkiestry Kameralnej AUKSO. Udziela się również jako skrzypek i mandolinista w zespole grającym muzykę irlandzką, a jakby tego było mało, to jeszcze gra na basie w zespole rockowym.

Bilety w cenie 10 zł do nabycia w lokalu lub na stronie kupbilecik.pl.

ups / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Sztamfer

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sztamfer" podaj