pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 24 listopada 2016
  • wyświetleń: 11304

[ZDJĘCIA] Zbigniew Boniek odwiedził gimnazjum w Woli

23 listopada w sali gimnastycznej Gimnazjum nr 2 w Woli reprezentanci dziewięciu szkół z gminy Miedźna spotkali się z legendą polskiej piłki i prezesem PZPN, Zbigniewem Bońkiem.

Zbigniew Boniek w Woli - 23.11.2016 · fot. Powiat


Podczas wizyty w szkole prezesa PZPN otoczył tłum młodych fanów. Był czas na autografy, wspólne zdjęcia i konkurs z nagrodami. Boniek chętnie odpowiadał też na pytania przygotowane przez uczniów, m.in. czy sukcesy piłkarskie to wynik talentu czy ciężkiej pracy. - Talent i praca to w tym przypadku jest element wspólny. Nie ma talentu, który nie zostałby podparty pracą. Z drugiej strony, można pracować ile się chce, ale jak się nie ma talentu, to ciężko do czegoś dojść - odpowiedział.

Zbigniew Boniek w Woli - 23.11.2016 · fot. Bartosz Nowak


Zbigniew Boniek bez wątpienia należy do grona najlepszych piłkarzy w historii polskiej i światowej piłki nożnej. Uczestniczył w trzech turniejach finałowych mistrzostw świata - w Argentynie (1978), Hiszpanii (1982) i Meksyku (1985). Jest zdobywcą wielu nagród i wyróżnień, m.in. Pucharu Europy w 1985r. czy Superpucharu Europy w 1984r. Jako jedyny Polak znalazł się też na liście FIFA 100.

new / pless.pl, źródło: Powiat

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.