pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 22 listopada 2016
  • wyświetleń: 7068

W Pawłowicach agresor ugryzł 29-latka w nos i uciekł

Policjanci z Pawłowic szukają świadków piątkowego incydentu na ulicy Polnej. Tego dnia, około godziny 22.00, po kłótni w miejscowym lokalu nieustalony sprawca ugryzł w czubek nosa jednego z klientów i uciekł z miejsca zdarzenia.

Zgodnie z ustaleniami policjantów, pomiędzy przebywającymi w lokalu mężczyznami doszło do krótkiej wymiany zdań. Konflikt został jednak zażegnany jeszcze w środku. 29-latek, chcąc wyciszyć emocje, wyszedł na zewnątrz zapalić papierosa. Nie spodziewał się, że ruszy za nim poszukiwany aktualnie sprawca. Agresor ugryzł go w nos i uciekł.

Pokrzywdzonego 29-latka czeka teraz seria wizyt u specjalistów od urody. O kwalifikacji odniesionych przez niego obrażeń, i tym samym opisywanego przestępstwa, zadecyduje zapis w opinii biegłego z zakresu medycyny.

Osoby, które widziały to zdarzenie proszone są o kontakt w policjantami pawłowickiego komisariatu. Można dzwonić pod numer telefonu 32 44 94510.

ab / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.