pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 29 listopada 2016
  • wyświetleń: 2299

Ulica Bielasa nadal bez kanalizacji i nawierzchni asfaltowej

Ulica Witolda Bielasa jest jedną z najstarszych dróg na osiedlu Powstańców Śląskich w Pszczynie. Mieszkańcy mają dość doraźnych remontów, które nie zdają egzaminu. W wystosowanej petycji domagają się interwencji ze strony władz miasta.

Ulica Bieniasa w Pszczynie
Ulica Witolda Bielasa w Pszczynie · fot. Google Street View


My, mieszkańcy ul. Witolda Bielasa domagamy się od władz miasta Pszczyna wykonania kanalizacji deszczowej oraz ułożenia nawierzchni asfaltowej. Ulica, którą zamieszkujemy, jest jedną z najstarszych na osiedlu Powstańców Śląskich, część z nas mieszka tu już od około 40 lat. Na ulicach naszego osiedla, które powstały dużo później, co roku wykonuje się nawierzchnie z asfaltu. Doraźne remonty naszej drogi przy użyciu kamienia nie zdają egzaminu, powodują tylko podwyższenie poziomu drogi i wlewanie się całej wody w czasie opadów na teren posesji, a po okresie zimowym i wiosną, droga jest ciągle pełna dziur i błota. Dlatego żądamy wykonania kanalizacji deszczowej i ułożenia nawierzchni asfaltowej. Fakt, iż nasza ulica jest niewielka i znajduje się na obrzeżach miasta, nie może być podstawą do ignorowania naszych potrzeb. Liczymy, że pan burmistrz przedstawiający się jako dobry gospodarz wsłuchujący się w głosy mieszkańców (swoich potencjalnych wyborców), dołoży wszelkich starań, aby pomóc zrealizować nasze niewielkie marzenie o normalnym dojeździe do posesji.

Z poważaniem: mieszkańcy ulicy Bielasa

BM / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.