pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 19 listopada 2016
  • wyświetleń: 6272

Tester-Bis kolekcja lamp 2017: nowe pomysły na oświetlenie wnętrz

Artykuł sponsorowany:

Firma Tester Bis zaprasza do swojej wzorcowni w Pszczynie przy ul. Bramkowej 3, gdzie już można podziwiać najnowsze lampy z kolekcji 2017 w stylach: loftowo-industrialnym, prowansalskim, modern i glamour.

Tester-Bis - Pszczyna, ul. Bramkowa 3


W listopadzie i grudniu firma Tester Bis wchodzi na rynek z nowymi pomysłami na oświetlenie wnętrz w mieszkaniach. Poszerzona została kolekcja lamp: loftowo-industrialnych, prowansalskich i lamp kryształowych. Wszystkie można już zobaczyć we wzorcowni naszego zakładu w Pszczynie przy ul. Bramkowej 3 (naprzeciw Muzeum Zamkowego, obok dawnego kina "Wenus").

Każdy kto śledzi i zna wzornictwo Tester-Bis w lampach, ten zauważy nowy design, nowe wykończenia, kolory i nowe surowce, z których została wykonana część kolekcji.

W miesiącu listopadzie i grudniu rozpoczyna się też wyprzedaż świąteczna (po cenach hurtowych) starszych modeli lamp nowoczesnych i kryształowych.

Zapraszamy do naszej wzorcowni!

Godziny otwarcia:
  • poniedziałek - piątek: 9.30 - 17.00
  • sobota: 9.30 - 13.00


Mamy również propozycję dla klientów indywidualnych spoza Pszczyny. Zainteresowanych zapraszamy na stronę www.testerbis.com.pl. Lampy naszej produkcji można teraz nabyć w autoryzowanym sklepie internetowym www.krainalamp.com oraz www.lawendowykredens.pl.

Tester-Bis


---

P.P.H.U. Tester Bis s.c.
ul. Bramkowa 3
43-200 Pszczyna
Tel. 32 214-32-39
www.testerbis.com.pl