pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 15 listopada 2016
  • 21 listopada 2016
  • wyświetleń: 10665

[ZDJĘCIA] Festiwal Muzyki Kameralnej "Musica da Chiesa"

W ten weekend już po raz trzynasty w pszczyńskich świątyniach zabrzmiała muzyka w ramach Festiwalu Muzyki Kameralnej "Musica da Chiesa". Tegoroczny Festiwal wpisuje się w cykl obchodów 25-lecia Pszczyńskiego Zespołu Kameralnego "Con fuoco".

XIII Festiwal Muzyki Kameralnej "Musica da Chiesa" - koncert zespołu Con Fuoco - 19.11.2016 r. · fot. Andrzej Grynpeter


W piątkowym koncercie, który odbył się w kościele ewangelickim, usłyszeliśmy kwartet smyczkowy w składzie: Aleksandra Buczek, Karolina Janocha, Aleksandra Roterman, Elżbieta Szczyrba.

W sobotę w kościele pw. Wszystkich Świętych wysłuchać było można koncert pt. "Ave Maria w literaturze muzycznej" w wykonaniu Pszczyńskiego Zespołu Kameralnego "Con fuoco". Na zakończenie festiwalu w niedzielę o godz. 16.00 w tym samym kościele wystąpił chór "Animato".

XIII Festiwal Muzyki Kameralnej "Musica da Chiesa" - koncert chóru Animato z Pawłowic - 20.11.2016 r. · fot. Andrzej Grynpeter


Wstęp na wszystkie koncerty jest wolny. Na XIII Festiwal Muzyki Kameralnej "Musica da Chiesa" zapraszają Pszczyńskie Towarzystwo Muzyczne "Con fuoco" oraz Pszczyńskie Centrum Kultury.

new / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.