pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 9 listopada 2016
  • 11 listopada 2016
  • wyświetleń: 12071

Co to za miejsce? - Zameczek Myśliwski Promnice

Konkurs:

Po letniej przerwie powróciliśmy z konkursem Co to za miejsce? I wychodzi na to, że zaprezentowaliśmy zdjęcie, które przysporzyło Wam do tej pory najwięcej problemów. Prawidłowa odpowiedź padła dopiero w drugim dniu konkursu, po 5 odkrytych częściach. Konkurs wygrał klubowicz d0_ob - gratulujemy.

Prezentowane zdjęcie przedstawia Zameczek Myśliwski Promnice, który położony jest w południowo-zachodniej części jeziora Paprocańskiego w gminie Kobiór.

Zameczek Myśliwski Promnicepaprocany, promnice
Zameczek Myśliwski Promnice z lotu ptaka · fot. pless.pl
Zasady konkursu Co to za miejsce?Prezentujemy zdjęcia z terenu całego powiatu pszczyńskiego. Zdjęcia podzielone są na 12 części, które stopniowo odkrywamy. Waszym zadaniem jest jest odgadnięcie o jakie miejsce chodzi. Odpowiedzi, jako zalogowaniu klubowicze portalu pless.pl lub facebookowicze, należy zamieszczać w komentarzach do artykułu (odpowiedzi niezalogowanych internautów nie są brane pod uwagę). Konkurs wygrywa osoba, która jako pierwsza zamieści prawidłową odpowiedź (można podać tylko jedną odpowiedź). Nagrodami w konkursie są pendrive'y pless.pl.

pendrive
Zwycięzca konkursu otrzymuje pendrive pless.pl · fot. pless.pl


ups / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.