pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 4 listopada 2016
  • 5 listopada 2016
  • wyświetleń: 10561

Nowy parking na targowisku "Koszary Ułańskie" w Pszczynie

Przy "Koszarach Ułańskich" w Pszczynie powstało 48 nowych miejsc parkingowych. Będą darmowe i przeznaczone dla klientów centrum handlowo-targowego.

Nowy parking na targowisku "Koszary Ułańskie" w Pszczynie - 04.11.2016 · fot. ARiP Pszczyna


Dotychczas miejsca parkingowe dla klientów "Koszar Ułańskich" znajdowały się od strony ulicy Batorego. Obecnie robiąc zakupy na miejskim targowisku samochód można również zaparkować na placu od ulicy Kopernika (wjazd przy głównym wejściu do budynku Koszar Ułańskich). Przygotowano tam 48 miejsc.

- Samochód za darmo można tu zostawić na godzinę, na czas zakupów w "Koszarach Ułańskich". Cieszymy się, bo to kolejne udogodnienie zarówno dla klientów, jak i sprzedających - mówi Jacek Patyk, prezes Agencji Rozwoju i Promocji Ziemi Pszczyńskiej zarządzającej pszczyńskim targowiskiem.

Po remoncie hali głównej, obu skrzydeł i wybudowaniu nowych stoisk od ulicy Batorego to kolejna inwestycja Agencji Rozwoju i Promocji Ziemi Pszczyńskiej na miejskim targowisku.

new / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.