• 31 lipca 2016
  • wyświetleń: 710

[Iskra Pszczyna] IV liga: Niezawodny Zawadzki

Sobotnie przedpołudnie i kolejny wyjazd tym razem do Myszkowa. Ostatni lipcowy sparing Iskra zakończyła remisem.

Zaczęło się źle bo już w 9 minucie gry po błędzie w defensywie pszczynianie musieli odrabiać straty. Na szczęście dla Iskry w świetnej formie znajduje się Tomasz Zawadzki, który cztery minuty później wykorzystał nieporozumienie między obrońcą i bramkarzem i z 8 metrów trafił do siatki. Jeszcze przed przerwą Iskra za sprawą Grabczyńskiego trafiła na 2:1, ale sędzia odgwizdał spalonego.
W drugiej odsłonie mimo kilku okazji gole już nie padły.

MKS Myszków - MKS Iskra Pszczyna 1:1 (1:1)
Bramki: 1:0 Szymon Rosochacki (9.), 1:1 Tomasz Zawadzki (13.)

Testowany (46.Promny) - Kraus (57.Kowaliczek), Grabczyński, Biedrzycki (10.testowany), Gołek - Miły, Gorzała (78.Zawadzki), Maślorz, Zawadzki (66.Włodarczak), Żur - Wojtków. (46.Grajcarek)

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Seniorzy" podaj