pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 3 listopada 2016
  • 6 listopada 2016
  • wyświetleń: 10637

Lodowisko powraca na pszczyński rynek! Trwa montaż ślizgawki

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Lodowisko" podaj

Na pszczyńskim rynku trwa montaż lodowiska. Ślizgawka powraca w to miejsce po rocznej przerwie spowodowanej przebudową płyty. Jeśli pogoda pozwoli, to z obiektu będzie można korzystać na początku grudnia.

lodowisko, rynek
Lodowisko powraca na pszczyński rynek - 05.11.2016 · fot. pless.pl


Nie tylko pszczynianie, ale również wielu turystów odwiedzających nasze miasto przyzwyczaiło się już do tego, że zimą można pojeździć na łyżwach w sąsiedztwie kamienic. Odstępstwo od tej tradycji było w minionym sezonie, gdy po zakończeniu prac związanych z przebudową płyty rynku, było zbyt późno, by uruchomić ślizgawkę oraz niezbędny okazał się dodatkowy podest obiekt, który gmina zakupiła dopiero kilka miesięcy temu.

lodowisko, rynek
Na płycie rynku instalowane jest lodowisko - 05.11.2016 · fot. pless.pl


W międzyczasie rozważano przeniesienie lodowiska w inne miejsce. Jedną z propozycji było umiejscowienie go na terenie przy ośrodku Towarzystwa Przyjaciół Dzieci przy przejściu po schodkach od kina w stronę szpitala. W ostateczności nie skorzystano z tego rozwiązania i lodowisko powróci w to miejsce, gdzie znajdowało się dwa lata temu.

lodowisko, rynek
Rynek w Pszczynie - 05.11.2016 · fot. pless.pl


Uruchomienia obiektu możemy spodziewać się na początku grudnia. Wszystko zależeć będzie jednak od aury.

new / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Lodowisko

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Lodowisko" podaj