pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 31 maja 2005
  • wyświetleń: 1483

Spotkamy się za rok!

Spotkamy się za rok!


Powiatowy Tydzień Osób Niepełnosprawnych 2005 pod patronatem Starosty Pszczyńskiego dobiegł końca. Tegoroczny „Tydzień” pod wszystkimi względami był wyjątkowy. Rekordowa liczba uczestników, około 1200 uczniów z różnych szkół i ośrodków szkolnictwa specjalnego oraz placówek oświatowych współpracujących z głównym organizatorem i pomysłodawcą Słonecznego Tygodnia, czyli Zespołem Szkół nr 3 w Pszczynie.

Rekordów padło wiele, bowiem uczniowie rywalizowali nie tylko na bieżni jak również w konkurencjach wymagających spokoju, opanowania i cierpliwości. Mowa oczywiście o konkursie dla wytrwałych wędkarzy, który odbył się na Goczałkowickim Jeziorze. Dla koneserów sztuki również przewidziano liczne atrakcje. Odbyły cieszące się wielkim powodzeniem: Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej, Międzyszkolny Konkurs Recytatorski, podczas którego uczestnicy rozsławiali piękno kraju ojczystego, konkursy plastyczne. Uczniowie pracowali indywidualnie i w zespołach. Tworzyli prace plastyczne, których nie powstydziłby się najznakomitszy malarz.

Dla sympatyków nauki również przygotowano konkurs„ Wiedza ze słońcem”, podczas którego gimnazjaliści pilnie rozwiązywali zadania z różnych dziedzin życia, oraz konkurs o ruchu drogowym, pięknego czytania, znajomości zasad ortografii. Pomimo deszczowej pogody słońce świeciło w sercach uczestników i organizatorów konkursów. Wszyscy bardzo dobrze się bawili, pozostały miłe wspomnienia oraz nadzieja, że spotkamy się za rok.

Dyrekcja, nauczyciele, oraz wszyscy uczniowie Zespołu Szkół nr 3 w Pszczynie pragną serdecznie podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację Powiatowego Tygodnia Osób Niepełnosprawnych. Szczególnie zaś Starostwu Pszczyńskiemu, wszystkim instytucjom współpracującym, wolontariuszom, ludziom szczerego serca, którzy zawsze wspomagają szkołę.

www.multi.pless.pl/nowe/foto3105 class=dodaj target=_blank>[więcej zdjęć]

Beata Kutarba

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.