pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 28 października 2016
  • 7 listopada 2016
  • wyświetleń: 4782

Restauracja Frykówka ma już 15 lat! Niespodzianki dla gości

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Frykówka" podaj

Za nami:

W środę, 9 listopada Restauracja Frykówka obchodzi swoje 15-lecie. Z tej okazji zaprasza na urodzinowe biesiadowanie przy muzyce na żywo.

frykówka
Restauracja Frykówka ma już 15 lat!


Szef Kuchni przygotuje dla gości dania kuchni regionalnej i śródziemnomorskiej. Wszystkie potrawy wykonane będą ze świeżych produktów według tradycyjnych receptur, jednak w nowoczesnym wydaniu. Pojawią się też nowości kulinarne z zimowej karty menu.

Gościom, którzy w dzień urodzin restauracji dokonają rezerwacji stolika i zawitają do Frykówki, zaserwowana zostanie wyjątkowa przystawka przygotowana specjalnie na tę okazję. Do tego zostaną poczęstowani wybornym Krupnikiem Frickego. Goście otrzymają też kartę stałego klienta pozwalającą na rabat podczas następnych wizyt we Frykówce.

Restauracji Frykówka życzymy kolejnych, udanych 15 lat. Nam jest tym bardziej miło, gdyż Frykówka powstała w tym samym roku co portal pless.pl.


ul.mot / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Frykówka

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Frykówka" podaj