pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 26 października 2016
  • wyświetleń: 4331

Wprowadzić pozytywne zmiany w swoim życiu - warsztaty dla kobiet!

Artykuł sponsorowany:

Po raz pierwszy w Pszczynie rusza program stworzony specjalnie dla kobiet chcących wprowadzić pozytywne zmiany w swoim życiu. Półroczny cykl warsztatów rozwojowych prowadzony będzie przez doświadczonych trenerów i coachów. Co ważne - projekt stworzony jest przez kobiety. Ilość miejsc na warsztaty jest ograniczona - zapisy właśnie trwają! Pierwsze zajęcia odbędą się już 5 listopada Pod Kasztelanem, w Pszczynie przy ul. Bednarskiej 3.

cric


Zapraszamy Cię do rozwojowej grupy dla kobiet, które są otwarte na zmiany. Dla kobiet, które chcą żyć świadomie, zgodnie ze sobą i swoimi potrzebami, doświadczając poczucia własnej mocy, możliwości i satysfakcji z tego kim są, co robią i jak żyją.

Spotkania będą się odbywać przez pół roku, raz w miesiącu w kameralnym gronie, sprzyjającym indywidualnemu spojrzeniu, w przyjaznej i poufnej atmosferze. Grupa będzie prowadzona metodą warsztatową .

"Każda z nas, wprowadzając choćby najdrobniejsze zmiany, może widocznie poprawić jakość swojego życia i najzwyczajniej w świecie mieć z niego więcej przyjemności!" (Slow Life )

cric


Ilość miejsc ograniczona, więc zapisz się już dziś!

Kontakt:
Tel: 509080975, 504389529
E-mail: dariakukla@cric.pl

Więcej informacji na stronie wydarzenia - www.facebook.com/events/192599461172916