pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 24 października 2016
  • 26 października 2016
  • wyświetleń: 6876

Fundacja i wolontariusze z OSP i PZS nr 2 pomogli potrzebującym

Związek Stowarzyszeń Śląski Bank Żywności przekazał pierwszą transzę żywności w ilości 6200 kg w ramach pomocy żywnościowej dla Gminy Pszczyna, a którą jako Organizacja Pomocy Lokalnej Fundacja Formax Helping Hands rozdzielała wraz ze strażakami z Ochotniczej Straży Pożarnej w Studzionce potrzebującym zarejestrowanym i wytypowanym przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Pszczynie w dniu 25 października na parkingu przed Kościołem Podwyższenia Krzyża Świętego.

Fundacja i wolontariusze z OSP i PZS nr 2 pomogli potrzebującym - 25.10.2016 · fot. OSP Studzionka


Natomiast w dniu 22 października członkowie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej z Ochotniczej Straży Pożarnej w Jankowicach wraz z wolontariuszami z Zespołu Szkół nr 2 w Pszczynie pakowali tą żywność do paczek które zostały przekazane potrzebującym.Fundacja w ramach wspólnego działania dla wolontariuszy organizuje w dniu 11 listopada wycieczkę patriotyczną na Górę Żar.

Fundacja i wolontariusze przekazali żywność potrzebującym - 25.10.2016 · fot. Janusz Frączek


Natomiast w najbliższy piątek 28 listopada o godzinie 10.00 strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Studzionce przekażą jabłka dla potrzebujących z programu Embargo. Chętnych o niskich zarobkach zapraszamy w dniu wydawania jabłek do siedziby OSP Studzionka w Studzionce przy ulicy Powstańców Śląskich 1.

Strażacy z Jankowic przekażą żywność potrzebującym - 10.2016 · fot. Janusz Frączek

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.