pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 20 października 2016
  • wyświetleń: 3144

Na pszczyńskim rynku w grudniu pojawi się Jarmark Świąteczny

Od 16 do 23 grudnia na płycie Rynku po raz kolejny stanie pszczyński Jarmark Świąteczny. Organizatorzy przygotowali sporo atrakcji, w tym żywą szopkę bożonarodzeniową.

Pszczyński Jarmark Świąteczny - 06.12.2015
Pszczyński Jarmark Świąteczny - 06.12.2015 · fot. Andrzej Grynpeter


Tegoroczny jarmark usytuowany będzie na płycie Rynku, przy lodowisku, od strony Ratusza w 16 drewnianych budkach.

Organizatorzy planują sporo atrakcji w świątecznym klimacie. Podczas jarmarku na scenie odbywać się będą koncerty, najmłodsi będą mogli skorzystać z lodowiska, świątecznej karuzeli oraz obejrzeć szopkę bożonarodzeniową z żywymi zwierzętami, a cały rynek i budynki wokół lśnić będą kolorami i świątecznymi wzorami. Na scenie zagoszczą zarówno najmłodsi aktorzy z jasełkami jak i znane zespoły z kolędami i pastorałkami. Dodatkowo w niedzielę (18 grudnia) na Rynku odbędzie się spotkanie przy wigilijnej zupie oraz prezentacja potraw wigilijnych i poczęstunek przygotowane przez pszczyńskich restauratorów.

Oferty na wynajęcie jednego ze stoisk należy składać do 2 grudnia w Biurze Informacji Turystycznej (Brama Wybrańców 1, 43-200 Pszczyna, tel. 32 212 99 99, e-mail: bit@pszczyna.info.pl). O zakwalifikowaniu danej oferty do udziału w jarmarku decydować będzie oryginalny dobór towaru, związany z tradycjami Bożego Narodzenia oraz aranżacja stoiska oddająca świąteczny nastrój.

Organizatorami Jarmarku Świątecznego są: Urząd Miejski w Pszczynie, Agencja Rozwoju i Promocji Ziemi Pszczyńskiej, Pszczyńskie Centrum Kultury, Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu oraz Miejski Zakład Zieleni.
Partnerem technologicznym jest firma Groda.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.