pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 20 października 2016
  • wyświetleń: 2706

W szkołach w gminie Pawłowice zamontowano poidełka

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Golasowicach" podaj

Od poniedziałku, 17 października, w gminie Pawłowice działają pierwsze poidełka zamontowane na korytarzach w szkole podstawowej i gimnazjum w Pielgrzymowicach, szkole podstawowej w Golasowicach oraz Gminnym Ośrodku Sportu.

W szkołach w gminie Pawłowice zamontowano poidełka - 10.2016 · fot. UG Pawłowice


Poidełka pozwalają, po naciśnięciu przycisku, napić się wody "prosto z kranu" lub napełnić nią butelkę. Na każdym jest elektroniczny licznik zużycia wody. Każde urządzenie jest oznakowane logiem Gminnego Zakładu Wodociągów i Kanalizacji oraz hasłem zachęcającym do picia zwykłej wody.

W tym tygodniu wójt gminy Franciszek Dziendziel oraz dyrektor Gminnego Zakładu Wodociągów i Kanalizacji odwiedzili szkoły, aby zobaczyć, jak działają urządzenia. Pierwszoklasiści z Pielgrzymowic i Golasowic otrzymali w prezencie bidony na wodę.

Kolejne poidełka w szkołach i na terenie gminy zostaną zamontowane w roku 2017 i 2018. Inwestycję realizuje Gminny Zakład Wodociągów i Kanalizacji.

new / pless.pl
źródło: UG Pawłowice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Golasowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Golasowicach" podaj