pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 18 października 2016
  • wyświetleń: 1763

Policjantka w Publicznym Przedszkolu nr 4 w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Przedszkole Publiczne nr 4 w Pszczynie" podaj

W środę, 5 października Publiczne Przedszkole nr 4 gościło policjantkę wraz z uczniami klas mundurowych Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 w Pszczynie.

Policjantka w PP 4 w Pszczynie - 5.10.2016 · fot. PP nr 4


Na początku policjantka opowiedziała przedszkolakom o pracy swoich kolegów z jednostki i zaprezentowała wyposażenie służbowe. Wytłumaczyła dzieciom, że pistolet nie jest dla zabawką i funkcjonariusz może go użyć tylko w ściśle określonych przypadkach, a pałka służbowa służy wyłącznie do obrony. Gość przypomniał również wszystkim podstawowe zasady bezpieczeństwa: tego na drodze, w domu i w szkole.

Mówiła o tym, że nie wolno przyjmować prezentów od obcych, wsiadać z nimi do samochodu i oddalać się od domu i szkoły z nieznajomymi. Przede wszystkim jednak pokazała, w jaki sposób należy bezpiecznie przechodzić przez przejście dla pieszych. Dzieci, przy wsparciu policjantki i licealistów, mogły to przećwiczyć na specjalnej macie - "Zebrze". Dodatkowo, maluchy wzięły udział w teście zatytułowanym "Jaki to znak?" przygotowanym przez uczniów z PZS nr 2 w Pszczynie.

Spotkanie to było kolejną okazją do utrwalenia zdobytej wiedzy na zajęciach.

Publiczne Przedszkole nr 4

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Przedszkole Publiczne nr 4 w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Przedszkole Publiczne nr 4 w Pszczynie" podaj