pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 18 października 2016
  • wyświetleń: 8009

Pijani kierowcy na drogach powiatu pszczyńskiego

Jak poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Pszczynie, w ostatnich dniach na drogach powiatu zatrzymano kilku pijanych kierowców.

Wieczorem 10 października w Studzienicach na ulicy Sarenek policjanci z drogówki zatrzymali do kontroli 53-letniego mężczyznę (mieszkańca powiatu pszczyńskiego), który mając ponad 1 promil kierował samochodem osobowym Subaru.

Dzień później, już o godzinie 10.00, w Czarkowie na ulicy Powstańców Śląskich w ręce mundurowych wpadł inny mieszkaniec naszego regionu. Mężczyzna kierował motorowerem Zipp, mając 2,3 promila. Tego samego dnia w Mizerowie policjanci zatrzymali na ul. Wyzwolenia 28-letniego mężczyznę, który kierował motorowerem Wangye. Miał 0,9 promila.

13 października na ulicy Nałkowskiej w Pszczynie policjanci zatrzymali do kontroli 28-letniego Ukraińca. Mężczyzna kierował samochodem marki Mitsubishi. Przeprowadzono trzy badania, które wykazały kolejno od 1,9 do 2,1 promila.

16 października na ulicy Dworcowej w Piasku nietrzeźwy 41-latek prowadził Audi A6. Wpadł podczas policyjnej kontroli. Miał 1,9 promila.

Listę zatrzymanych zamyka kierowca z okolic Krakowa, który kierował Volkswagenem Caddy, pomimo wydanej decyzji o cofnięciu uprawnień do kierowania z powodów zdrowotnych. Został zatrzymany przez policjantów na ulicy Żubrów w Jankowicach.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.