pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 13 października 2016
  • wyświetleń: 1316

Termomodernizacja pawłowickiej "dwójki" zakończona

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Pukowca w Pawłowicach" podaj

Zakończył się pierwszy etap termomodernizacji Szkoły Podstawowej nr 2 w Pawłowicach.

Termomodernizacja Szkoły Podstawowej nr 2 w Pawłowicach - 10.2016 · fot. UG Pawłowice


Prace dotyczyły dużej i małej sali gimnastycznej i polegały na wykonaniu drenażu wokół budynku, dociepleniu ścian i odnowieniu elewacji oraz wymianie okien w dużej sali gimnastycznej i dociepleniu dachu małej sali. Zadanie było realizowane od końca lipca 2016, a w miniony czwartek, 6 października, odebrano inwestycję. Koszt robót wyniósł 400 tys. zł. Dzięki inwestycji zmniejszy się zapotrzebowanie obiektu na energię cieplną.

Kolejne etapy termomodernizacji szkoły zaplanowano na rok 2017 i 2018. Gmina stara się na ten cel pozyskać środki unijne z Regionalnego Programu Operacyjnego.

new / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Pukowca w Pawłowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Pukowca w Pawłowicach" podaj