pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 13 października 2016
  • wyświetleń: 6407

Utrudnienia na skrzyżowaniu ul. Pszczyńskiej i DK-81 w Pawłowicach

Za nami:

W piątek, 14 października, planowane jest ułożenie nawierzchni asfaltowej na skrzyżowaniu ul. Pszczyńskiej w Pawłowicach z drogą krajową DK 81. Będzie to związane z dużymi utrudnieniami w ruchu.

Podczas asfaltowania, 14 października, w godzinach od około 7.00 do 17.00 przez skrzyżowanie ul. Pszczyńskiej z dwupasmówką będzie można przejeżdżać tylko w kierunku Żory-Wisła-Żory. Aby umożliwić objazdy, na dzień asfaltowania nowe rondo łączące DK 81 z drogą na Cieszyn i nowe zjazdy z DK 81 w kierunku Pawłowic będą dopuszczone do ruchu.

Kierowcy są proszeni o skorzystanie w tym czasie z alternatywnych rozwiązań:
  • kierowcy jadący z centrum Pawłowic w kierunku Wisły, Cieszyna i Pszczyny powinni przejechać ulicą Zjednoczenia na nowe rondo przy drodze na Cieszyn i stamtąd wyjechać w lewo na dwupasmówkę;
  • kierowcy jadący z centrum Pawłowic do Żor powinni skorzystać ze skrzyżowania ul. Zjednoczenia z DK 81 (przy tzw. "źródełku") lub jechać przez ul. Kruczą i ul. Orlą w Pniówku w kierunku Warszowic;
  • kierowcy jadący z Wisły do centrum Pawłowic powinni zjechać z dwupasmówki na łącznicę zjazdową nowej obwodnicy, która poprowadzi ich do ul. Zjednoczenia i dalej do ronda przy mleczarni (skrzyżowanie ul. Zjednoczenia z ul. Świerczewskiego - DW 933); nadal jednak nie będzie możliwy przejazd obwodnicą w kierunku Pniówka;
  • kierowcy jadący z Żor do centrum Pawłowic powinni zjechać z dwupasmówki na skrzyżowaniu przy "źródełku" lub nową łącznicą i dalej ul. Zjednoczenia do centrum.


Sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ul. Pszczyńskiej z DK 81 będzie działała bez zmian, aby umożliwić wyjazd samochodów na dwupasmówkę przez skrzyżowanie przy "źródełku".

new / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.