pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 11 października 2016
  • wyświetleń: 10608

[WIDEO] Piszczek w specjalnym wywiadzie dla LKS Goczałkowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Łukasz Piszczek" podaj

Niemała niespodzianka czekała na fanów zespołu LKS Goczałkowice-Zdrój w weekend. Specjalnie dla klubu z powiatu pszczyńskiego przez prowadzącego kanał "Łączy nas piłka" nakręcony został wywiad na żywo z Łukaszem Piszczkiem. Mowa była oczywiście przede wszystkim o LKS, o którym od września mówi się sporo, nie tylko lokalnie.

Loading...


Wywiad transmitowany był na facebookowym profilu LKS Goczałkowice-Zdrój - profilu coraz bardziej popularnym, który w ciągu miesiąca zyskał kilka tysięcy nowych fanów. Przypomnijmy, że zainteresowanie zwiększyło się niewyobrażalnie od momentu, gdy Łukasz Piszczek został przed meczem Polski z Kazachstanem przyłapany na śledzeniu transmisji z meczu swojego macierzystego klubu. Wspólnie z nim przebieg spotkania derbowego z LKS Łąka śledziło kilku innych reprezentantów kraju, m.in.: Jakub Błaszczykowski, Michał Pazdan i Łukasz Fabiański.

To nie jedyna publikacja dotycząca Łukasza Piszczka i LKS Goczałkowice-Zdrój. Obszerny materiał zamieścił również "Przegląd Sportowy", nazywając Łukasza "cichym dobrodziejem" i opisując w jaki sposób pomaga byłemu klubowi.

Łukasz Piszczek

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Łukasz Piszczek" podaj

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.