pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 10 października 2016
  • wyświetleń: 2256

Bądź autorem swojej kariery! - Tydzień Kariery w powiecie

Promocja poradnictwa zawodowego wśród dzieci, młodzieży i dorosłych jest głównym założeniem Powiatowej Synergii Rozwoju Zawodowego. W związku z tym przez 7 dni uczestnicy spotkań będą mieli okazję porozmawiać z doradcami zawodowymi oraz psychologami.

W tym roku Ogólnopolski Tydzień Kariery odbędzie się w dniach 17-23 października pod hasłem: "Bądź autorem swojej kariery!". Podczas spotkań z doradcami zawodowymi oraz psychologami, uczestnicy będą mieli możliwość zbadania swoich predyspozycji oraz zainteresowań zawodowych.

Do realizacji przedsięwzięcia włączyły się instytucje i organizacje w ramach powołanej przez Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie - Powiatowej Synergii Rozwoju Zawodowego - każda z nich przygotowała wiele wartych uwagi inicjatyw. Szczegółowy harmonogram działań PSRZ do pobrania poniżej.

Harmonogram OTK 2016 Powiat Pszczyński
Harmonogram OTK 2016 PUP w Pszczynie

W tym roku do wspólnych działań włączyły się:Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie, Centrum Wsparcia Dziecka i Rodziny "Przystań", Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Pszczynie, Publiczne Gimnazjum nr 1 w Pszczynie, Zespół Szkół nr 3 Specjalnych im. Janusza Korczaka w Pszczynie, Szkoła Podstawowa nr 8 im. Józefa Weszki w Rudołtowicach, Szkoła Podstawowa nr 7 im. Żołnierzy Września w Ćwiklicach, Zespół Szkolno - Przedszkolny w Łące, Gimnazjum Publiczne w Suszcu, Zespół Szkół w Woli, Zespół Szkół w Miedźnej, Publiczne Gimnazjum nr 5 w Studzionce, Powiatowy Zespół Szkół nr 2 im. Karola Miarki w Pszczynie, Powiatowy Zespół Szkół nr 1 im. Generała Józefa Bema w Pszczynie, 12-6 Hufiec Pracy w Pszczynie, Zespół Szkół Ogólnokształcących w Pszczynie, Zespół Szkół nr 2, Publiczne Gimnazjum nr 3 w Pszczynie, Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie, Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. prof. J. Tischnera w Woli, Zespół Szkolno - Przedszkolny w Kryrach, Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie, Publiczne Gimnazjum nr 4 w Pszczynie, Centrum Przedsiębiorczości CP Sp. z o.o. w Woli, Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Woli, Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Radostowicach, Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Ziemia Pszczyńska", Zespół Szkolno-Przedszkolny w Czarkowie, Szkoła Podstawowa nr 6 im. Kornela Makuszyńskiego, Szkoła Podstawowa nr 18 z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. Jana Twardowskiego w Pszczynie, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bronisława Malinowskiego.


Zainteresowani będą mogli wziąć udział w widowiskach szkolnych, konkursach zawodoznawczych i plastycznych, spotkaniach, lekcjach wychowawczych, prelekcjach dla rodziców, spotkaniach z pracodawcami, spotkaniach z przedstawicielami zawodów, jak również wyjściach do zakładów pracy i lokalnych firm.

Obchody Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery zostaną zwieńczone konferencją podsumowującą OTK, która odbędzie się 25 października o godzinie 11.00 w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Pszczynie.

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.