pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 9 października 2016
  • wyświetleń: 12539

Kradzieże paliwa na osiedlu Piastów? List od zaniepokojonej mieszkanki

Mieszkanka Pszczyny poinformowała naszą redakcję o niecnym procederze, który ma mieć miejsce na osiedlu Piastów. Według pani Katarzyny na osiedlu Piastów notorycznie dochodzi do kradzieży paliwa z samochodów.

Parking, Śmiałego, osiedle Piastów
Kradzieże paliwa na osiedlu Piastów? · fot. _emi / klub pless.pl


- Od jakiegoś czasu, głównie na osiedlu Piastów, ściągane jest paliwo z samochodów. Kto nie ma korka na kluczyk, to nie zorientuje się do momentu, gdy zauważy spadek paliwa. Auta z korkiem paliwowym na kluczyk mają je przewiercane - alarmuje pani Katarzyna, mieszkanka osiedla Piastów.

Z relacji pszczynianki wynika, że w jeden dzień rozmawiała z trzema poszkodowanymi osobami. Pani Katarzyna zgłaszała również sprawę do spółdzielni mieszkaniowej, by ta spróbowała zwiększyć intensywność patroli policji na osiedlu. Sama także poinformowała o tym procederze pszczyńską policję.

- W sklepie samochodowym przy kupnie korka, sprzedawca oznajmił mi, że to czwarty w tak krótkim czasie. Czyli coś się dzieje, a wszyscy milczą. Sprawa osobiście tez mnie dotyczy, bo i ja tydzień temu stałam się okradziona z paliwa - dodaje czytelniczka.

ostrzeżenie, kradzież paliwa
Ostrzeżenie w windzie bloku na os. Piastów · fot. czytelniczka


Pszczyńska policja otrzymała w ostatnim czasie trzy zgłoszenia w sprawie kradzieży paliwa na osiedlu. Świadkowie zdarzeń proszeni są o kontakt z policyjną jednostką pod nr (32) 44-93-260. Tymczasem mieszkańcy działają na razie na własną rękę. W blokach rozwieszono ostrzeżenia, które mają wzmóc czujność właścicieli samochodów na osiedlu Piastów.

ab / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.