pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 1 października 2016
  • 2 października 2016
  • wyświetleń: 18820

Pszczyński "Pokój zagadek" najlepszy w Polsce wg National Geographic

Escape Room w dawnym pszczyńskim kinie Wenus to najbardziej niezwykły tego typu punkt w Polsce! Tak wysoko "pokój zagadek" w naszym mieście oceniła redakcja National Geographic.

kino wenus
Budynek dawnego kina Wenus · fot. pless.pl


"W starym, pszczyńskim kinie filmową przygodę można przeżyć w dość niekonwencjonalny sposób i... stać się jej częścią. Inspirowane kultowymi produkcjami scenariusze gier escape room, okraszone tajemniczą aurą kina, to prawdziwa gratka dla poszukiwaczy odskoczni od typowych pokoi zagadek. Uczestnicy mogą tu liczyć także na cykliczne zmiany repertuaru i spotkać się z historią kina zaklętą w starym projektorze." - czytamy w rankingu przygotowanym przez NG.

Warto docenić, że tak dobrą opinię Cinema Escape zdobył w bardzo krótkim czasie, albowiem atrakcja została otwarta w drugiej połowie czerwca tego roku. Już wówczas właściciele zapowiadali, że scenariusze będą spójne i dynamiczne, a opierać będą się na kultowych dziełach filmowych. Rozwiązywaniu zagadek towarzyszyć z kolei będzie oprawa dźwiękowa i wizualna.

Jak widać, pomysł przyjął się i spodobał. W rankingu Pszczyna wyprzedziła pokoje zagadek w między innymi: starej kopalni, zamku, banku, teatrze, a nawet opuszczonym domu z lasem.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.