pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 26 września 2016
  • wyświetleń: 9124

Wypadek w Woli: samochód zderzył się z motocyklem, ranną zabrało LPR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

W niedzielę w Woli doszło do zderzenia samochodu z motocyklem. W wypadku ucierpiała pasażerka jednośladu, którą do szpitala przetransportowano śmigłowcem. Obydwaj kierowcy byli trzeźwi w chwili zdarzenia.

Do wypadku doszło przed godziną 17.30. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca Opla Astry skręcał w lewo, zjeżdżał z ul. Pszczyńskiej na ul. Górniczą. W tym właśnie momencie zderzył się z jadącym główną drogą w kierunku Bierunia motocyklistą.

Kierowca Yamahy jechał ul. Pszczyńską, czyli drogą z pierwszeństwem. Podróżował z pasażerką, którą na skutek silnego uderzenia wyrzuciło z siedziska pojazdu. Kobieta z urazem kości miednicy trafiła pod fachową opiekę lekarzy. Niezbędna okazała się pomoc pogotowia lotniczego.

Zarówno 51-letni motocyklista z Lędzin, jak i 20-latek z Woli, który kierował autem, nie odnieśli poważniejszym obrażeń ciała. Policjanci będą teraz ustalać dokładne okoliczności tego zdarzenia.

new / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.