pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 4 października 2016
  • 16 listopada 2016
  • wyświetleń: 3556

Sekretariat w pszczyńskim ratuszu zostanie przebudowany

Do końca tego roku pomieszczenia sekretariatu burmistrza i jego zastępców w pszczyńskim ratuszu zostaną przebudowane. Będzie to kosztowało gminę blisko 125 tysięcy złotych.

Główną zmianą będzie ulokowanie nowych drzwi bliżej klatki schodowej, dzięki czemu możliwe będzie przeniesienie miejsca pracy osoby pracującej w sekretariacie na wysokość pokoju jednego z zastępców burmistrza. Na chwilę obecną pomieszczenie to znajduje się jeszcze przed sekretariatem. Nowa ścianka będzie w całości wykonana ze szkła. Szklane będą również drzwi.

W ramach tej samej inwestycji zamontowane zostaną nowe urządzenia klimatyzacyjne. Będzie się to wiązało z częściową wymianą instalacji. Po zakończeniu prac pomieszczenia sekretariatu zostaną pomalowane.

Prace przeprowadzi Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Jan Kania z Bielska-Białej. Wartość robót firma oszacowała na 124.605,55 zł brutto.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.