pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 27 września 2016
  • 11 października 2016
  • wyświetleń: 4931

[ZDJĘCIA] Październikowe Targi Przedsiębiorców w Pawłowicach

W piątek, 7 października, już po raz drugi odbyły się w Pawłowicach Targi Przedsiębiorców.

Targi Przedsiębiorców w Pawłowicach - 07.10.2016 · fot. UG Pawłowice


Wszyscy, którzy w piątek odwiedzili Centrum Kultury mogli zapoznać się z ofertą Prospect studio Marcina Urycia, które przygotowuje projekty architektoniczne dla klientów indywidualnych oraz firm i instytucji. Na stoisku firmy JK Nowe Technologie Sp. z o.o. można było rozważyć budowę własnego domu w technologii szkieletowej. Informacji na temat kotłów i systemów grzewczych udzielała firma Klimosz Sp. z o.o., a meble do wykończenia wnętrz można było zamówić w w firmie MAX Wnętrze sp. z o.o. specjalizującej się w meblach na wymiar. Firma AR-Met zaprezentowała m.in. bramy kute i systemy automatyczne do ich obsługi, a firma ALSA z Krzyżowic wyroby kowalstwa artystycznego. Na wszystkich odwiedzających czekały przekąski przygotowane przez restaurację Uniwar świadczącą również usługi cateringowe i gastronomiczne. Kto chciał zadbać o swoją urodę mógł skorzystać z oferty firmy New Life Ewa Polok - Stencel sprzedającą nowoczesne kosmetyki z kolagenem i suplementy diety. Natomiast sklep Zgrana Rodzina oferowała gry planszowe dla rozrywki i wzmocnienia potencjału intelektualnego.

Wśród wystawców pojawili się przede wszystkim przedsiębiorcy z gminy Pawłowice, ale specjalne stoiska z ofertą usług prozdrowotnych przygotowało również uzdrowisko z Goczałkowic-Zdroju i Solanka z Zabłocia Sp. z o.o. Bank Spółdzielczy z Pawłowic prezentował m. in. ofertę kredytową, natomiast Zakład Ubezpieczeń Społecznych - oddział z Rybnika pomagał przedsiębiorcom i odwiedzającym targi w założeniu profilu zaufanego umożliwiającego wgląd do danych gromadzonych w ZUS.

BM / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.