Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 25 września 2016
  • 30 października 2016
  • wyświetleń: 8793

[ZDJĘCIA] "The Best Of", czyli piosenki w wykonaniu OMBR

W czwartek, 27 października w Pszczyńskim Centrum Kultury odbył się czternasty już koncert, w którym zaśpiewali i zagrali przyjaciele i pracownicy Ośrodka Matka Boża Różańcowa w Pszczynie.

Koncert "The Best Of" w wykonaniu pracowników i wolontariuszy OMBR - 27.10.2016 r. · fot. Andrzej Grynpeter


- Długo zastanawialiśmy się nad tematem przewodnim tegorocznego wydarzenia. 13 koncertów za nami, tyle pracy włożonej, tyle prób, czasem tylko dla jednego wykonania. Stwierdziliśmy, że szkoda tego, co za nami. Każdy z wykonawców miał zadanie pogrzebać w pamięci i wybrać sobie po dwa dowolne utwory z wszystkich dotychczasowych wydarzeń i tym sposobem zapraszamy na koncert: "The best of" - opowiadają organizatorzy wydarzenia.

Na scenie znów było miło i tłoczno. Zagrali: Szymon Szczepańczyk i Paweł Kukla ze swoimi ekipami. Koncert tradycyjnie poprowadził Jarosław Folek, wicedyrektor OMBR. Po koncercie odbył się kiermasz rękodzieła wykonanego w Ośrodku podczas terapii zajęciowej.

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.