pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 21 września 2016
  • wyświetleń: 3074

Żłobek Little Giants - Mali Giganci: ciekawe zajęcia dla najmłodszych

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Mali Giganci" podaj

Artykuł sponsorowany:

Niepubliczny Żłobek Little Giants - Mali Giganci w Pszczynie organizuje dla najmłodszych mieszkańców naszej gminy wiele atrakcyjnych zajęć i spotkań. Żłobek poleca Dorota Zawadzka, psycholog rozwojowy i najsłynniejsza polska niania.

Już 22 września o 17.00 przy ul. Bednorza 1 odbędą się bezpłatne zajęcia pokazowe w ramach Klubu Gigantusia.

Klub Gigantuś


Klub Gigantuś to zajęcia, których adresatem są dzieci od 17 miesiąca życia do 3 lat. Zajęcia powstały z myślą o dzieciach oraz rodzicach, którzy chcą przygotować swoją pociechę na wyzwania, które będą na nie czekały w żłobku i przedszkolu. Nie ma lepszego sposobu, by pomóc dziecku w adaptacji, jak postawienie pierwszych kroków razem z nim, dlatego w naszych zajęciach (w pierwszym etapie - około 4 miesięcy) aktywnie uczestniczy rodzic.

Bohaterem zajęć jest Gigantuś - mały przyjazny, puchaty nietoperz, który wspólnie z dziećmi bawi się podczas zajęć. Wprowadzenie postaci bajkowej ułatwia dzieciom wejście w grupę i sprawia, że spotkania stają się fantastyczną przygodą, w której bierze udział każdy mały Gigantuś, dzięki temu zdobywa również wiele sprawności (medali), takich jak: uśmiech, odwaga, przyjaciel i wiele, wiele innych.

Klub Gigantusia to niezliczone pokłady pozytywnej energii, wspaniała zabawa i wszędobylski uśmiech.

A Niepubliczny Żłobek Little Giants - Mali Giganci


W ramach zajęć możecie Państwo otrzymać wsparcie logopedyczno- pedagogiczne oraz terapeutyczne. Autorką programu jest mgr Anna Krzempek, pedagog, terapeuta, autorka wierszyków, piosenek dla dzieci oraz publikacji metodycznych dla nauczycieli. Od 10 lat pracuje z dziećmi i młodzieżą natomiast od 5 lat prowadzi kursy i warsztaty doskonalące dla nauczycieli na terenie całego kraju.

Zapisy na nowy rok szkolny przyjmowane są:
  • osobiście w Little Giants-Małych Gigantach (ul. Bednorza 1, Pszczyna) w godz. 9.00 - 14.00
  • telefonicznie pod numerem tel. 518-620-631


Dodatkowo Żłobek Little Giants - Mali Giganci zaprasza na interesujące warsztaty kulinarne "Little Cook" oraz Wybuchowe Laboratorium.

Pierwsze odbywają się w dwóch grupach wiekowych - Little Chef 3-6 lat oraz Junior Chef 7-12 lat. Są to warsztaty dzięki, którym dzieci uczą się zdrowo gotować. Pod okiem naszych mentorek poznają nowe smaki i zapachy.

Podczas drugich dzieci poznają świat od strony praktycznej, aby się o tym przekonać wykonują szereg eksperymentów. Program powstał z inspiracji znanym hasłem "Pokaż mi a zapamiętam i zrozumiem". W czasie zajęć dzieci w wieku od 4 do 8 lat wcielają się w "młodych odkrywców".

Little Giants - Mali Giganci

43-200 Pszczyna
ul. Bednorza 1

tel. 518 620 631