pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 20 września 2016
  • wyświetleń: 2745

Będą nowe siłownie zewnętrzne na terenie gminy Miedźna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Górze" podaj

Do końca listopada na terenach: Szkoły Podstawowej nr 1 w Woli, Szkoły Podstawowej w Miedźnej oraz Szkoły Podstawowej w Górze w bezpośrednim sąsiedztwie placów zabaw, które powstały w ramach programu "Radosna Szkoła" - zamontowane zostaną siłownie zewnętrzne do ćwiczeń rekreacyjnych, z których będą mogli skorzystać mieszkańcy naszej gminy.

Siłownia Krzyżowice
Będą nowe siłownie zewnętrzne na terenie gminy Miedźna. · fot. UG Pawłowice


Siłownie powstaną na nawierzchni z kostki betonowej i wyposażone zostaną w urządzenia takie jak: wyciąg górny, prasa nożna, twister + wahadło, piechur + biegacz.

Ideą połączenia lokalizacji siłowni zewnętrznej z placami zabaw jest stworzenie oferty aktywnego spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu, zarówno dla dzieci, jak również ich rodziców, opiekunów.

Urządzenia zamontowane zostaną przez firmę "Herkules" Ryszard Syska z Chrzanowa, natomiast gmina Miedźna przeznaczy na ten cel 57.556,44 zł.

new / pless.pl, źródło: UG Miedźna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Górze

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Górze" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.