pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 23 maja 2005
  • wyświetleń: 1743

Sztuka Ogrodów w Parku Zamkowym

Już po raz szósty odbędzie się Wystawa Ogrodnicza Festiwalu Sztuki Ogrodów. Jak co roku odbędzie się w Parku Zamkowym w Pszczynie, w dniach od 3 do 5 czerwca. Stałym patronem honorowym Festiwalu jest pan Krzysztof Penderecki.

Na wystawie zaprezentowane zostaną m.in. rośliny ogrodowe, ozdobne, oferta usług aranżacji ogrodów, wyposażenie terenów ogrodów i zieleni- małą architekturą ogrodową i kamieniarstwa artystycznego czy też elementy architektoniczne i materiały do budowy ogrodów i posesji. Wzorem ubiegłego roku, będą kontynuowane prezentacje ofert środków i sprzętu do produkcji ogrodniczej i pielęgnacji ogrodów. Wystawa ma charakter wystawienniczo-targowy. Jednak w związku z dużym zainteresowaniem i prośbami odwiedzających, imprezie towarzyszył będzie kiermasz ogrodniczy.

Poza tym w programie, interesująca wystawa fotografii „Polskie dworki, dwory i pałace”, Grzegorza Gąsiora. Autor jest również znany z publikacji o polskich rezydencjach w „Spotkaniach z Zabytkami”. Na co dzień jest lekarzem Centralnego Szpitala Klinicznego w Katowicach Ligocie.

Godziny otwarcia wystawy: piątek (3 czerwca)- 12.00 do 18.00; sobota i niedziela (4 i 5 czerwca)- 10.00 do 19.00.

A.O. / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.