pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 12 września 2016
  • wyświetleń: 5421

Ulica Szymanowskiego w Pszczynie już przejezdna - galeria zdjęć

Zakończenie remontu prawie półkilometrowego odcinka ul. Szymanowskiego w Pszczynie coraz bliżej. 9 września droga została ponownie otwarta dla ruchu.

Ul. Szymanowskiego w Pszczynie po remoncie - 09.09.2016 · fot. Powiat


Remont ulicy Szymanowskiego rozpoczął się końcem czerwca, kiedy wykonano odwodnienie drogi. W następnych miesiącach rozpoczęto przebudowę skrzyżowania, ułożono pakiet warstw bitumicznych, wybudowano zatokę autobusową oraz przebudowano istniejące zjazdy. Na czas tych prac droga została wyłączona z ruchu. Teraz kiedy większość remontów się zakończyła, ulica ponownie jest przejezdna

- To jedna z najważniejszych inwestycji drogowych jakie przeprowadziliśmy w tym roku. Na cały remont przeznaczyliśmy ponad 630tys. zł. Wprawdzie roboty potrwają jeszcze kilkanaście dni, ale prowadzone będą pod ruchem na zwężeniach, dlatego zamknięcie drogi nie jest już konieczne - wyjaśnia starosta pszczyński, Paweł Sadza.

Do 30 września wykonawca położy jeszcze nawierzchnie na chodnikach i zatoce, odnowi oznakowanie poziome oraz wykona pozostałe prace wykończeniowe.

new / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.