Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 11 września 2016
  • 12 września 2016
  • wyświetleń: 59149

Tragiczny wypadek w Wiśle Wielkiej - zginęła 21-letnia kobieta

W niedzielę wieczorem na drodze wojewódzkiej nr 939 (ul. Cieszyńska) w Wiśle Wielkiej doszło do tragicznego wypadku. Zginęła w nim 21-letnia kobieta. Kilka osób zostało rannych.

Daewoo Tico, wypadek, Wisła Wielka
Tragiczny wypadek w Wiśle Wielkiej - zginęła 21-letnia kobieta · fot. KP PSP Pszczyna


Wypadek miał miejsce po godzinie 19.00 na trasie w kierunku Strumienia. Jak informuje policja, 19-letni kierowca Daewoo Tico (mieszkaniec Studzionki) z nieustalonych przyczyn na łuku drogi utracił panowanie nad pojazdem. W rezultacie Tico zjechało z trasy i dachowało. W tym momencie z samochodu wypadła 21-letnia mieszkanka Pawłowic wprost przed nadjeżdżającego z przeciwnego kierunku Opla Astrę. Samochód najechał na kobietę. 21-latka w wyniku odniesionych obrażeń ciała poniosła śmierć na miejscu.W Daewoo znajdowało się jeszcze trzech pasażerów (osoby w wieku od 18 do 22 lat - kobieta i trzech mężczyzn), którzy razem z kierowcą zostali przewiezieni do szpitali w Cieszynie i Pszczynie.

wypadek
Tragiczny wypadek w Wiśle Wielkiej - 12.09.2016 · fot. m.


Zarówno kierowca Daewoo Tico, jak i 56-letnia mieszkanka Poręby, która kierowała Oplem Astrą, byli trzeźwi w momencie zdarzenia. Droga w obydwóch kierunkach była zablokowana przez około trzy godziny.

Miejsce zdarzenia

ups / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.