pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 9 września 2016
  • wyświetleń: 3395

Nowy rok akademicki Uniwersytetu Trzeciego Wieku - zapisy

Jeszcze we wrześniu wystartuje nowy rok szkolny Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Pszczynie. Lada dzień rozpoczną się zapisy na zajęcia, wśród których nie brakuje interesujących propozycji.

Zapisy na semestr zimowy roku akademickiego 2016/2017 odbędą się w dniach od 12 do 21 września w godzinach od 9.00 do 12.00, a także w dniach 15 i 22 września między 15.00 a 17.00 w biurze PUTW przy ul. Bogedaina 20 (dawny "Ekonomik").

Zajęcia są płatne za miesiąc z góry. Jak podaje Pszczyński Uniwersytet Trzeciego Wieku, opłaty nie uległy zmianie i wynoszą odpowiednio:
  • wpisowe dla nowych słuchaczy: 15 zł,
  • czesne za semestr: 50 zł,
  • opłata miesięczna za zajęcia: od 20 zł do 40 zł.


Inauguracja nowego roku akademickiego rozpocznie się mszą świętą w kościele pw. Wszystkich Świętych 29 września o godzinie 16.00, a następnie w Pszczyńskim Centrum Kultury odbędzie się dalszy ciąg uroczystości.

W nowym roku szkolnym nie będzie brakowało lektoratów językowych (angielski, niemiecki, rosyjski, włoski, francuski, hiszpański), zajęć z komputerem, zajęć sportowych (gimnastyka, nauka pływania, joga) i wielu warsztatów artystycznych. Tradycyjnie organizowane będą również wyjazdy.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.