pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 5 września 2016
  • 7 września 2016
  • wyświetleń: 19598

Piszczek wspólnie z kadrą kibicował LKS-owi Goczałkowice w derbach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Łukasz Piszczek" podaj

Łukasz Piszczek niejeden raz publicznie przypominał, że pochodzi z Goczałkowic-Zdroju. Tym razem kamera nie tylko uchwyciła, gdy o tym mówił, ale także przyłapała reprezentanta Polski, oglądającego na żywo mecz swojego macierzystego zespołu LKS Goczałkowice-Zdrój. I wszystko to na treningu kadry Polski.

W niedzielę Polacy zagrali pierwszy mecz eliminacji do Mistrzostw Świata w Rosji. Zremisowali z Kazachstanem 2:2. Dzień wcześniej swój mecz rozgrywała ekipa LKS Goczałkowice. I to nie byle jaki mecz, bo derbowy z LKS Łąka. Całe spotkanie poprzez internet śledził Łukasz Piszczek.

Łukasza oglądającego mecz przyłapał nagrywający materiały "Łączy nas piłka". Najpierw towarzyszył mu oglądaniu Jakub Błaszczykowski, potem Kamil Glik i Michał Pazdan, a na koniec również Łukasz Fabiański. Wspólne kibicowanie pomogło goczałkowiczanom, którzy pokonali ekipę z Łąki 2:1.

Polecamy obejrzeć wideo "Łączy nas piłka" (od 3.30 do końca):Łukasz Piszczek

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Łukasz Piszczek" podaj

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.