pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 22 maja 2005
  • wyświetleń: 2916

Parafialny festyn z Magdą Anioł

Przed nami II Parafialny Festyn Rodzinny organizowany przez Parafię pw. Wszystkich Świętych w Pszczynie oraz Zarząd Osiedla Stare Miasto. Festyn odbędzie się 26 maja (czwartek), na pszczyńskim rynku, początek przewidziano na godzinę 17.00.

W programie Festynu wiele atrakcji. Będzie można zobaczyć Bractwo Rycerskie z Wodzisławia Śląskiego i ich umiejętności podczas walk rycerskich. Będzie też coś dla tych, którzy lubią czary i magię, będzie iluzjonista. Poza tym występ zespołu folklorystycznego „Swojanie” z Frydka. Nie zabraknie również czegoś na wesoło: przedstawiona zostanie parodia kabaretu „Ani mru mru”.

Gwiazdą wieczoru będzie Magda Anioł, która zaśpiewa dla wszystkich. Będą również konkursy, loterie, nie zabraknie też dobrej zabawy. Losy loterii fantowej będzie można nabyć po każdej Mszy św. w cenie 5zł. No nie zapomniano również o głodomorach:) Domowe wypieki, kiełbasa lub krupniok z grilla to wszystko będzie... Serdecznie zapraszamy!

A.O. / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.