pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 2 września 2016
  • wyświetleń: 2761

Wakacyjne remonty w placówkach oświatowych na terenie Goczałkowic

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Gimnazjum w Goczałkowicach - Zdroju" podaj

W czasie wakacyjnej przerwy w goczałkowickich placówkach edukacyjnych zostały przeprowadzone prace remontowe.

Wakacyjne remonty w placówkach oświatowych na terenie Goczałkowic - 08.2016 · fot. UG Goczałkowice-Zdrój


W Przedszkolu nr 1 w Goczałkowicach-Zdroju remonty są prowadzone sukcesywnie od kilku lat. Każdego roku w wakacje część obiektu jest poddawana przeróbkom, odnawianiu bądź modernizacji. Celem tych działań jest poprawa funkcjonalności i bezpieczeństwa oraz podniesienie standardów technicznych budynku. W bieżącym roku za kwotę ok. 100 tys. zł wykonano gruntowny remont sali dydaktycznej na II piętrze, wymieniono stolarkę drzwiową na II piętrze, odnowiono ściany i sufity w kilku salach oraz szatni, odmalowano sufit w pomieszczeniach kuchni, obieralni i zmywalni.

Roboty wykonywało Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SCALA BUD Zbigniew Furczyk z Goczałkowic-Zdroju.

Przedszkole nr 2 w bieżącym roku pełniło dwumiesięczny dyżur wakacyjny, zapewniając tym samym opiekę nad dziećmi z całej gminy. Remonty i naprawy ograniczyły się do prac wykonywanych w ramach gwarancji i przeglądów okresowych i pogwarancyjnych.

W budynku Gimnazjum wykonano malowanie dwóch sal lekcyjnych, odświeżono łącznik pomiędzy Gimnazjum a Szkołą Podstawową, przeprowadzono naprawę rynien. Ponadto dla celów dydaktycznych zaktualizowano oprogramowanie systemu informatycznego. W dwóch salach lekcyjnych wymieniono sprzęt komputerowy, w dwóch innych salach - projektory.

W Szkole Podstawowej nr 1 wyremontowano salę nr 7 na parterze budynku. Roboty obejmowały: wykonanie nowej podsadzki betonowej wraz z wykładzina z tworzyw sztucznych, remont instalacji elektrycznej wraz z przemieszczeniem lamp, remont ścian, w tym: wykonanie gładzi, malowanie, wykonanie obudowy kaloryferów. Wartość wykonanych robót - 30.350 zł.

Roboty wykonywało Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SCALA BUD Zbigniew Furczyk z Goczałkowic-Zdroju.

new / pless.pl
źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Publiczne Gimnazjum w Goczałkowicach - Zdroju

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Gimnazjum w Goczałkowicach - Zdroju" podaj