pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 2 września 2016
  • wyświetleń: 9239

Szkoła w Jankowicach w nowej odsłonie - galeria zdjęć

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa w Jankowicach" podaj

Sześć sal lekcyjnych, świetlica, gabinet pedagoga, higienistki, a także sala zabaw zdecydowanie poprawią komfort nauki w Szkole Podstawowej w Jankowicach. Tym samym zakończyła się rozbudowa placówki. To jedna z największych inwestycji oświatowych, którą w ostatnich latach zlecił Urząd Miejski w Pszczynie.

Szkoła w Jankowicach w nowej odsłonie - 01.09.2016 · fot. UM Pszczyna


Zanim uczniowie rozpoczną naukę, miało miejsce poświęcenie obiektu. W uroczystym otwarciu udział wziął burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol, który wraz z księdzem proboszczem dokonał przecięcia wstęgi.

- Od dzisiaj uczniowie będą mieli do dyspozycji sześć nowych sal lekcyjnych. Rozbudowaliśmy szkołę, ponieważ w starym budynku nie było już wystarczająco dużo miejsca. Dzięki naszej inwestycji łatwiej będzie można przygotowywać program zajęć. W trakcie budowy zmieniały się przepisy i musieliśmy dostosować się do wymagań. Dzisiaj cieszymy się, że przebudowa dobiegła końca, a wraz z pierwszym dniem roku szkolnego uczniowie mogą wejść do nowego skrzydła - powiedział burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol.

Do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jankowicach uczęszcza 421 osób. Z czego 278 to uczniowie szkoły, natomiast 143 wychowanków to przedszkolaki.

Wartość inwestycji wyniosła 2.694.392,60 zł.

new / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Szkoła Podstawowa w Jankowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa w Jankowicach" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.