pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 19 maja 2005
  • wyświetleń: 2333

Dla ucha, brzucha, ciała i ducha...

Z okazji Dnia Dziecka w Pszczyńskim Parku odbędzie się Piknik Rodzinny. Dochód z imprezy przeznaczony zostanie na Specjalny Ośrodek Edukacyjno- Leczniczo- Rehabilitacyjny dla Dzieci Niewidomych i Niedowidzących w Rudołtowicach.

Na pikniku, dla każdego coś miłego:) cała rodzinka ma szansę znaleźć cos dla siebie. Będzie można spróbować swoich sił na ściance wspinaczkowej. Jeśli, ktoś będzie mieć ochotę, zmierzyć się z własnym strachem, może to zrobić zjeżdżając nad przepaścią, albo wspinając się na chwiejną górę.

W programie imprezy sporo atrakcji, trudno wymienić je wszystkie. Ale z pewnością dla tych odważniejszych będzie drabina sznurowa, most linowy, wodna ślizgawka czy katapulty. Dla młodszych milusińskich zabawy ruchowe, tory przeszkód, huśtawki, dmuchany Zamek, karuzele. Jest też coś dla kibiców i miłośników sportu: Turniej Piłki Siatkowej oraz Piłka Nożna.

Poza tym wiele konkursów piosenki czy rysunku, loteria fantowa no i oczywiście nagrody... Dla tych co lubią od czasu do czasu coś przekąsić będzie: degustacja zdrowej żywności i kolorowe kanapki. Ci co zdrowej żywności nie doceniają, poszaleć mogą z kurczakami i grilowanymi kiełbaskami. A dla najmłodszych i słodkich dziurek:) lody, gofry, wata cukrowa i popkorn. Dodatkową atrakcją będzie pokaz Straży Pożarnej i przejażdżki konne.

To wszystko będzie się działo 29 maja (niedziela) od godziny 11.00 do 19.00.

A.O. / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.