pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 18 sierpnia 2016
  • 20 sierpnia 2016
  • wyświetleń: 4852

Darmowy autobus dla mieszkańców gminy na Dni Pszczyny

Za nami:

W najbliższy weekend, podczas Dni Pszczyny po gminie będzie kursował bezpłatny autobus, który do centrum miasta dowiezie mieszkańców ościennych miejscowości.

Autobus kursować będzie tylko w sobotę 20 sierpnia, zgodnie z załączonym poniżej rozkładem jazdy.

Rozkład jazdy:

18.00 Pszczyna
18.02 Pszczyna Bielska
18.04 Pszczyna Żorska
18.05 Pszczyna Wodzisławska
18.06 Pszczyna Bażantarnia
18.08 Poręba POM
18.10 Poręba Poczta
18.12 Brzeźce Kolonia
18.14 Brzeźce Szkoła
18.15 Brzeźce Widoki
18.17 Mizerów skrzyżowanie
18.20 Studzionka Kolonia
18.22 Studzionka skrzyżowanie
18.23 Studzionka
18.25 Wisła Mała Dom Kultury
18.27 Wisła Mała Kościół
18.29 Wisła Mała skrzyżowanie
18.32 Wisła Wielka Oś.
18.34 Wisła Wielka II
18.39 Wisła Wielka I
18.43 Wisła Wielka Kolonia
18.45 Łąka Madera
18.48 Łąka Gospoda
18.50 Łąka Kolonia
18.53 Pszczyna Cieszyńska
18.57 Pszczyna Bielska
19.00 Pszczyna


new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.